Tel(0212)525-0444
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Kategoriler
Markalar
Detaylı AramaRip Halı

Rip Halı

Rip Halı Rip Halı Rip Halı Rip Halı Rip Halı Rip Halı Rip Halı Rip Halı Rip Halı Rip Halı
Açıklama:Fiyatlarımız 40m2 Ve Üzeri İçin Geçerlidir.
Ürün Kodu:
Mağaza Teslim
Fiyat: 5 TL + KDV
İndirimli Fiyat:3.75 TL + KDV
KDV Dahil: 3.75 TL
Stok: Var


10033 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

rip_hali

Rip Halı Sektörünün önde gelen firmalarından Elsan elyafın rip ve fuar halısı distribütörü olarak Sizlere üstün hizmet ve fiyat garantisi veriyoruz.

Kalitemizden ödün vermeden hızla gelişen teknolojiye uyum sağlayarak üretimlerimize devam etmemizin yanı sıra, üretimlerimizde devamlılığın sağlanması ve servis kalitemizi arttırarak yolumuza devam etmeyi misyonumuz olarak benimsedik.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel olarak ve istenilen kalitede renk ve desen üretimlerimize devam etmeyi, ticari kimliğimiz dışında müşterilerimizin istekleri ve en önemlisi uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti sağlamayı vizyonumuz olarak benimsedik.

Kurumsal yönetim standartlarını oturtma ilkesi ile devam ettiğimiz bu yolda, ürün yelpazemizi geliştirerek yeniliklere açık olmak, müşteri odaklı çalışmalarımıza çevreye zarar vermeyen doğa dostu malzemeler kullanarak ve en önemlisi çok daha fazla çalışarak devam etmeyi prensip haline getirdik.

RİP HALI ÇEŞİTLERİMİZ
Fuarlarınız ve Ofislerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz rip ve fuar halı çeşitlerimiz bir çok fuar stantınıza uygun renk seçenekleri ile sizleri bekliyor.

fuar

fuar_2