Tel(0212)525-0444
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Kategoriler
Markalar
Detaylı AramaUcuz Kıvırcık Paspas

Ucuz Kıvırcık Paspas

Ucuz Kıvırcık Paspas Ucuz Kıvırcık Paspas
Açıklama:Ürün Mağaza teslim Fiyatıdır
Ürün Kodu:kıvırcık paspas
Mağaza Teslim
Fiyat: 35.00 TL
Stok: Var


36019 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

KIVIRCIK PASPAS UCUZ TOPTAN KIVIRCIK PASPAS KIVIRCIK PASPAS FİYATLARI

Kıvırcık paspas mekanınızın iç kısmına kir, kum ve çamur gibi istenmeyen maddelerin girmesini, esnek ve tırnaklı yapısıyla engeller. Kıvırcık paspas sistemleri farklı kalınlık ve farklı alt yapıları ile ideal bir kaymazlık sağlar. Ultraviole ışınlara dayanıklı çok cazip renk seçenekleriyle sağlam, uzun ömürlü, rulo yapılabilen, taşıması kolay, suya dayanıklı, istenilen ebadlarda uygulanabilen tek paspastır. Dekupaj kesim tekniği ile her türlü logo istediğiniz ölçüde hazırlanır.

KIVIRCIK PASPAS NERELERDE KULLANILIR! KIVIRCIK PASPAS TEKNİK ÖZELLİKLERİ

8 mm Altı Açık: Havuz kenarı, mutfak, banyo, tekne güvertesi gibi ıslanan zeminlerde suyla ayağın temasını ve kaymayı önlemek amacıyla kullanılır.

10 mm Altı Kapalı: Kirin zemine düşmesi istenmeyen yerlerde kullanılır. Bina içlerinde, daire girişlerinde, koridorlarda vb. iç mekan alanlarında kullanıma uygundur.

14 mm Altı Açık: Yaya trafiğinin yoğun olduğu bina girişlerinde, açık alan yürüyüş parkurlarında kullanılır. Kamuya açık hastane, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi mekanlarda ideal sonuç verir.

16 mm Altı Kapalı: Yaya trafiğinin yoğun olduğu iç mekanlarda uygundur. Yoğun binalarda koridorlarda, daire girişlerinde, ana girişten sonraki alanlarda kullanılabilir.